>> מטופלים>>כללי>>תקנים ופיתוחים
כללי
צור קשר
חדשות
ברוכים הבאים לאתר החדש של תוואן סרוויטקס!
אנו שמחים להציג את האתר החדש שלנו, עם מידע מגוון, מבחר נרחב של מוצרים בתחומים שונים, וממשק נוח וידידותי.
MANTOVANI BED
MANTOVANI BED
מיטת מנטובני - מיטה חשמלית פול פאולר הי-לו
PREMIER
PREMIER
מייצב קשיח לברך PREMIER
LOMBASKIN
LOMBASKIN
חגורת תמיכה לגב LOMBASKIN
LIGAFLEX POST-OP
LIGAFLEX POST-OP
LIGAFLEX POST-OP מייצב מתכוונן לברך לאחר ניתוח עם ציר ROM
תקנים
אנו מפתחים אביזרים רפואיים חדשניים ובעלי איכות גבוהה בשיתוף עם טובי המומחים בתחומי האורתופדיה והביומכניקה. גופי העיצוב והפיתוח שלנו נמצאים בעשייה מתמדת בכדי לשפר את המוצרים כך שיענו על כל צרכי המשתמשים בהם, הן בפן הפונקציונלי והן בפן העיצובי.
תוואן מחויבת לעמידה של כל מוצריה הרפואיים בתקנים מחמירים. אנו עורכים בדיקות איכות רשמיות במפעלים שלנו, בשיתןף עם מכון Institut Textile de France הצרפתי ומכון Hohenstein Institute הגרמני, בכדי לוודא תאימות עם כל המפרטים הרלוונטיים.

חברת תוואן סרויטקס, הסניף הישראלי של קבוצת Thuasne, הוסמכה לתקן ISO 9001 על ידי IQC לעמידה בתקני האיכות המחמירים ועל מנת שנוכל לעמוד מדי יום במבחן השוק, והצורך שלו במוצרים איכותיים ומקצועיים.
מוצרי קבוצת תוואן (Thuasne) עומדים בתקנים הבאים:
 • ISO 9001 (אישורים בעברית  ובאנגלית בישראל, ואישורים בצרפת ובגרמניה), ISO 13485 (בצרפת ובגרמניה), CE, FDA .
 • Oko-Tex 100: תקן המבטיח שכל המוצרים שלנו תקינים ואינם מזיקים, ולכן מובטח ללקוחותינו שחומרי הגלם (בדים, צבעים, וכו') והמוצרים בטוחים לשימוש הן ללקוחותינו והן לסביבה. גם כאשר מדובר בעור רגיש במיוחד ובמטופלים בעלי נטייה לפתח אלרגיה, מוצרינו בטוחים ונעימים לשימוש
 • תו 3+ של תוואן: תקן פנימי שפיתחנו בכדי לוודא עמידה של מוצרינו בסטנדרטים המקצועיים המחמירים שלנו, ובכדי לוודא תנאי אופטימליים לשיקום המטופל, ושירות רפואי מהשורה הראשונה.
                  
 
 
פיתוחים טכנולוגיים
מזה מספר עשורים של חדשנות ויצירתיות, חברת Thuasne מונחית על ידי רוח יצרנית, ונחישות לפתח ידע ייחודי המושתת על מסורת מקצועית. החברה משקיעה 5% מהמחזור השנתי שלה במתקניה התעשייתיים בכדי לתחזק את החדשנות, למקסם את הייצור ולשפר באופן תמידי את איכות המוצרים והשירותים. להלן כמה מהפיתוחים הטכנולוגיים היחודיים ל-Thuasne ולחברות הבנות שלה:
 1. הציר הייחודי TM+ - ציר מהפכני המשקף את תנועת ה- Roll & Glide של תנועות הברך. ציר זה משולב בכל מייצבי הברך של Towsend (חברת בת של Thuasne ) ומאפשר מגע רציף וקבוע של המייצב עם הברך. להבדיל ממייצבים עם צירים רגילים ופוליצנטריים אחרים, המייצבים הללו אינם גורמים למרווח או לתמנועת בוכנה במפרק הברך, ומאפשרים טווח תנועות מבוקש ללא חשש לגלישת המייצב מטה. לציר זה ניתן להוסיף מנגנוני ROM לפי החלטת הרופא על מנת להעניק את הפתרון הטוב ביותר למטופל.
 2.  
   
 3. רצועות שוק ייחודיות- הרצועות מקיפות את השוק (A/P & L/M ). החיבור הייחודי של הרצועות
 4. (מאמצע המעטפת) למייצב והזויות בהן הן מחוברות מוגנים בפטנט, תוך כדי ניצול שריר הסובך (Gastrocnemius ) כמדף טבעי להנחת המייצב. באמצעות הרצועות הללו אנו מבטיחים התאמה מוחלטת ומניעת גלישת המייצב מטה. 5. Loadshifter - מנגנון כיוון מוגן בפטנט, המאפשר שינוי זווית עד 18° לטיפול אוניברסלי ב-OA מדיאלי ולטראלי. מנגנון זה מאפשר הפעלת כוח מתקן משני צידי המייצב, תוך שמירת עקרון 3 נקודות הלחץ ושמירת פרופיל נמוך של המייצב.
 6. Unireliever - מייצב ברך עם ציר יחיד (Unloader ) המיועד לטיפול ב- OA לטראלי. הייחודיות של המייצב באה לידי ביטוי בכך שהציר צמוד לאיזור הפגוע ולא מנוגד לו. בצורה זו, כאשר מתקיים Valgus , אין מגע של הציר עם הרגל הנגדית. מנגנון התיקון מתבצע ע"י רצועות ייחודיות הדוחפות את הירך והשוק למיקום הרצוי.
 7. סדרת ה-Premier – סדרה זו של מכשירים מיוצרת אך ורק בהתאמה אישית, לאחר לקיחת מידות מדויקות ע"י מכשירי מדידה ידניים, מודל גבס או באמצעות סורק לייזר מתקדם. המייצבים בסדרה זו מיוצרים מסיבי פחמן הידועים כקשיחים ביותר ובעלי משקל קל. זמן האספקה לישראל הינו קצר ביותר וקיים מגוון רב של אפשרויות ייצור מבחינת צבע, מידו, אורכים, מבנה ותוספות.
 8. קומביטקס- אנו גאים במיוחד בבדים שפיתחנו, ה- Combitex®, אשר משמשים אותנו בעיקר בחגורות הגב שלנו. בד זה הינו בעל מבנה אריגה חדשני וסיבים שיוצרו בטכנולוגיות החדשניות ביותר. הודות לכל אלה, הבד רך יותר, ומייצר התנדפות מהירה יותר של זיעה:

  • השכבה הראשונה הינה שכבה דוחת מים (הידרופובית) ומאפשרת לזיעה לעבור דרכה בעוד שהעור נשאר יבש.
  • השכבה השניה הינה שכבה אוהבת מים (הידרופילית) סופגת את הזיעה ומאפשרת לה להתנדף.
  • האלמנטים האלכסוניים של הבד גורמים לחגורת התמיכה להיות יציבה לחלוטין על הגב ולא מאפשרים לה להתקמט.
   
© כל הזכויות שמורות תוואן סרוויטקס בע"מ
הנגר 6 כפר סבא 44425    טלפון: 09-7668488 , פקס: 09-7668498 , דוא"ל : info@thuasne.co.il
בניית אתרים